Кожна вікторина на телебаченні заробляє на глядачах 15000 грн. за годину

- 17.07.2009 07:55
Кожна вікторина на телебаченні заробляє  на глядачах 15000 грн. за годину

Останнім часом українське телебачення перенасичене інтерактивними вікторинами. Відгадати просте слово з декількох літер зовсім не складно, та ще й отримати за це гроші. Але додзвонитись в студію зовсім не просто. Фахівці підрахували, кожна інтерактивна вікторина заробляє на довірливих глядачах від 5 до 15 тисяч гривень за годину. Півторагодинна програма на телебаченні дає 300-500 тисяч гривень чистого прибутку на місяць. За рахунок чого, говорили в програмі «Український вимір».
На думку спеціалістів інтерактивні вікторини спеціально розроблені психологами з урахуванням певного кола глядачів. Цільова аудиторія таких програм – домогосподарки, які позбавлені спілкування, азартні люди та пенсіонери, для яких головне реалізувати бажання виграти. Останнім часом до них приєднались люди, які намагаються вирішити свої проблеми за допомогою екстрасенсів та ворожок. У прямому ефірі вони хочуть почути від них поради та прогнози на майбутнє.

Адвокат Світлана Рудь каже, за свою практику ще жодного разу не бачила людини, які й би пощастило щось виграти. Найчастіше приходять за допомогою: «Нещодавно до мене звернулась жінка, від якої мобільний оператор вимагає гроші за послуги зв’язку. Виявляється жінка декілька разів намагалась зателефонувати до екстрасенса, але так і не дочекалась з’єднання. За такі невдалі спроби їй нарахували 2 тисячі гривень».

Виконавчий директор Незалежної асоціації телерадіомовників Катерина М’ясникова каже про те, що в більшості випадків людина платить за реєстрацію, і не важливо розмовляла вона з кимось чи ні.

На жаль, у нас це питання законодавчо не врегульовано, тому, якщо справа доходить до суду, дуже важко довести факт дзвінка і його тривалість. Дозвільних документів на розіграш грошей в ефірі телеканалів не існує, відповідно – не ведуться перевірки того, чи реально отримати виграш.

Шанси на перемогу в таких вікторинах мізерні, адже кожна заявка від глядача отримує ідентифікаційний номер, потім кожна п’ята заноситься до списку, з якого вибирається кожна 30 заявка. Потім редактор програми передзвонює абоненту, після чого той виводиться в ефір і отримує можливість дати відповідь.

Щоб не потрапити на гачок, фахівці радять, перш ніж взяти участь у телевікторині, звернути увагу на те, що номери з кодом 703 і 900 сплачуються за окремими тарифами. Вас має насторожити, коли інформація про плату за послуги надрукована занадто дрібним шрифтом, дуже просте слово довго ніхто не може вгадати, глядачі тривалий час не дзвонять в студію та після з’єднання з оператором ваш дзвінок зривається.

Джерело: УБР


Ключові слова: Вікторина, развод, телевикторина

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

США пропонують Україні визнати Крим російським і відмовитись від НАТО: що передбачає "мирний план" Трампа Серед головних вимог — визнання Криму російською територією, офіційна
- 21.04.2025 13:30
Як відсвяткувати День Землі 2025: ідеї, натхнення та користь для планети: ідеї, натхнення та користь для планети Кожного року 22 квітня світ відзначає День Землі -міжнародне свято, покликане нагадати людству
- 18.04.2025 13:46
Как оформить субсидию в 2025 году: пошаговая инструкция для украинцев В этом году оформить субсидию стало проще благодаря цифровым сервисам и автоматическому
- 16.04.2025 21:43
Юнакам з 17 років потрібно стати на військовий облік у 2025 році Хто звільняється від облікуНа облік не ставляться лише ті, хто:
- 15.04.2025 12:01
Как отпраздновать День Земли 2025: идеи, вдохновение и польза для планеты Каждый год 22 апреля мир отмечает День Земли – международный праздник, призванный
- 08.04.2025 21:49

Всі новини